اشاره ,شهید ,شهرستان ,لائینی ,محمدی ,الله ,الله محمدی ,محمدی لائینی ,مراسم وداع ,تشییع جنازه ,خاطر حضور ,الله محمدی لائینی

آیت الله محمدی لائینی در خطبه یدوم (مورخ 20/9/94 )نیز نمازگزاران و خود را به تقوای الهی سفارش کردند و گفتند: سزاوار نیست که پیروان رسولی به این بزرگواری و امامانی چنین ارزشمند، گناه کنند و از فرمایشات سرپیچی کنند. الگوی ما پیامبر و اهل بیت هستند. شایسته نیست مطابق الگوی خود رفتار نکنیم. نباید در چنین جامعه‌ای، آمار اعتیاد به این صورت باشد. نباید عروسی‌های ما اینگونه باشد. خداوند به همه‌ی ما پیروی رضایت‌مندانه از این الگوها را عنایت فرماید.

امام جمعه‌ی محترم شهرستان نکا به مناسبت‌هایی مثل سالروز شهادت شهید دستغیب، شهید تندگویان و سالروز تسخیر بلندی‌های جولان اشاره کردند و با اشاره به روز حمل و نقل و لزوم تقدیر و تشکر از رانندگان را مخصوصا آنهایی که راننده‌ی بیابان هستند و از خانواده ها دورند، یادآور شدند.

ایشان با اشاره به روز پژوهش، سخنان مقام معظم رهبری را در بیان اهمیت پژوهش، قرائت نمودند.

آیت الله محمدی لائینی از مردم ولایت مدار شهرستان نکا به خاطر حضور در مراسم وداع و نیز تشییع جنازه شهید مدافع حرم، عبدالرحیم فیروزآبادی تشکر کردند.

خطیب جمعه‌ی نکا، ضمن اشاره به هفته‌ی وقف، توصیه نمودند که باید به موضوع وقف توجه نمود. علمای ما روی مساله‌ی وقف خیلی تاکید داشتند. ضمن اینکه وقف‌های گذشته را توجه داریم باید در ایجاد وقف‌های جدید بکوشیم. امام حسن مجتبی(ع) که این روزها، ایام شهادت آن بزرگوار است، در طول عمرش، سه بار اموال خود را بین خد و خدا تقسیم کرد.

منبع: سایت مصلی نکا

منبع اصلی مطلب : اخبار انتخابات بهشهر نکا و گلوگاه
برچسب ها : اشاره ,شهید ,شهرستان ,لائینی ,محمدی ,الله ,الله محمدی ,محمدی لائینی ,مراسم وداع ,تشییع جنازه ,خاطر حضور ,الله محمدی لائینی
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : آیت الله محمدی لائینی از مردم ولایت مدار شهرستان نکا به خاطر حضور در مراسم وداع و نیز تشییع جنازه شه