مردم ,مجلس ,حضور ,مازندران ,شورای ,اصلاح ,مجلس شورای ,شورای اسلامی ,اعلام حضور ,انتخابات مجلس ,شورای اسلامی  ,مجلس شورای اسلامی

هشهر خبرنگار وارش نیوز:  همایش هم اندیشی نیروهای خط امام مازندران در حالی در سالن هوتو در بهشهر برگزار شد که حضور پر شور اصلاح طلبان  نامی از اتفاقی تازه خبر می داد.

در این مراسم که با حضور  حجت الاسلام هادی خامنه ای سیاستمدار اصلاح طلب و عضو مجمع روحانیون مبارز و نماینده  مردم مشهد در ادوار گذشته مجلس همراه بود حجت الاسلام علی اصغر رحمانی خلیلی از فعالان اصلاح طلب شرق مازندران و نماینده ادوار گذشته  شرق مازندارن در مجلس شورای اسلامی در سخنانی   به وضعیت کنونی جامعه اشاره کردو افزود:امروز نقاط ابهامی  زندگی سیاسی و اجتماعی مردم ما را فراگرفت  و این در حالی است که  جمعیت جوان کشور  انتظارات  خو د را بر اساس مطلوبیت ها ی احساسی شان بیان می کنند.

این فعال اصلاح طلب  با پر اهمیت دانستن  رسیدگی به وضعیت جوانان در شرایط کنونی جامعه  ادامه داد:  ما در برابر  مردم شریف ایران و نسل جوان مسئولیم امروز این پرسش  در ذهن  هر جوان ایرانی  وجود دارد که آینده او چه خواهد شد و  کشورش چه سرنوشتی را در تلاطم بحرانهای اجتماعی واقتصادی  خواهد داشت  .

حجت الاسلام شیخ علی اصغر رحمانی  خطاب به حاضران  اظهار داشت:شهروندان گرامی و  فرهیخته  در این مدتی که با استقبال فوق العاده شما روبرو شدم بیش از 200 جلسه به صورت فردی و گروهی  برگزار کردم  و در اجتماعات مختلف  حضور یافتم و  از  تو سعه نیافتگی ،بیکاری و فقر و عدم اهتمام  به توسعه اقتصادی وفراموشی زیر ساختهای توسعه که بنا  شده بود انجام بگیرد شنیدم و دیدم.

 فعال سیاسی مازندران  تصریح کرد: معتقدم تا وقتی که وضعیت اقتصادی سه شهرستان در  شرق مازندران بهبود نیابد نمی توان از دیانت و فرهنگ مردم حراست کرد و  من نگران توسعه نیافتگی منطقه ، فقر  و بیکار ی مردم  که رو به گسترش است هستم.

رحمانی خلیلی با اشاره به اینکه بیکاری افزایش آسیب های اجتماعی را در جامعه سبب شده  بیان داشت: رکود مضاعف اقتصادی  با  گسترش آسیب های اجتماعی در منطقه همراه  بوده است وی سوالی را در جمع حاضران مطرح کردو با تامل گفت: آیا شرق مازندران  تحمل رکود دیگر و عمیق تر شدن گسل اقتصادی  را خواهد داشت ؟

وی با بیان اینکه  قدرت چانه زنی با دولت و رایزنی با مجلس کلید توسعه منطقه است ابراز داشت: جذب سرمایه و سرمایه گذاری بخش خصوصی موجب توسعه   این منطقه فراموش شده است .

این فعال اصلاح طلب   با اعلام آمادگی خود برای حضور در انتخابات  مجلس شورای اسلامی  خطاب به حاضران در این  همایش که با شعارهایی وی را همراهی می کردند گفت: من صدای مطالبات مردم را شنیدم  و دعوت مردم را دیدم  و لزوم حضور واثرات آن  رادرک  کردم .

 صدای نماینده ادوار گذشته شرق مازندران در  مجلس شورای اسلامی که با همراهی و شعارهایی  مملو از هیجان همایش همراهی می شد بلند تر شد و خاطر نشان ساخت: مردم  حجت را بر من تمام کردند و من  با استعانت  از خداوند به پشتوانه مردم و براساس تفکر مردم محوری و تدبیر محوری و با یاد امام(ره) و شهدا و بهره وری از رهبری های مقام معظم رهبری  رسما اعلام حضور خود در انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی  را   از حوزه های شهرستان بهشهر ، نکا و گلوگاه اعلام می دارم و با این شعار آینده را می سازم.

 

منبع اصلی مطلب : اخبار انتخابات بهشهر نکا و گلوگاه
برچسب ها : مردم ,مجلس ,حضور ,مازندران ,شورای ,اصلاح ,مجلس شورای ,شورای اسلامی ,اعلام حضور ,انتخابات مجلس ,شورای اسلامی  ,مجلس شورای اسلامی
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : شیخ اصلاحات مازندران: رسما اعلام حضور خود در انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی را از حوزه های شهرستا